ZVK - MVLC 3-13 Eger III. - ZVK 23-3 Az MVLC csapatával az erőviszonyokat tükröző eredmény született. Az első két negyedben jól védekezett a csapat, a kiállítások száma elenyésző volt. Kapura lövéseinket rendre hárította a miskolci hálóőr, míg a harmadik negyed közepén egy megúszásgóllal sikerült megtörni a zempléni gólcsendet. Az Eger lánycsapata meccsrutinjával és gyorsaságával meglepte játékosainkat. A mérkőzés keményebb test-test elleni harcban többnyire az egri vadmacskák domináltak, a mérkőzést jelentős gólkülönbséggel nyerték meg. Dicséret illeti a csapatot, megfelelő elszántsággal küzdöttek. Többeknek ez az első szezon, a meccsrutin mérkőzésről mérkőzésre fejlődik, a csapat pedig idővel összecsiszolódik.

Zempléni Vízilabda Klub // © 2017 // Adószám: 18448674-1-05 // Kapcsolat: Zempleni.vizilabda@gmail.com