A 2003-2004-ben született vízilabdás növendékek lelkes küzdelemmel nyerték meg 2016.03.19-én és 20-án mind a négy mérkőzésüket. 2016. március 19-20-án a Csongrád Megyei Vízilabda Szövetség (CSOVISZ) által kiírt Vidék bajnokság hazai fordulója zajlott a Sátoraljaújhelyi Városi Uszodában. A 2003-2004-es korosztály megmutatta, hogy az idei bajnokságban is esélyesek a bajnoki arany megszerzésére. Az első mérkőzést Kistarcsa csapata ellen játszották, akik jelenleg a csoport első helyén állnak. Az erőviszonyok nagyon kiegyenlítettek, amit a fordulatos és szoros mérkőzések jeleznek. Az első hazai gólt követően a vendégcsapat kétgólos előnybe került, amit a második negyed végére sikerült kiegyenlíteni. A zempléni gyerekek a második félidőben megállíthatatlan győzni akarással játszottak, a mérkőzést 8-4 –re nyerték. A következő mérkőzéseken felszabadultan, magabiztosan tudtak játszani, így a kellő előnyt megszerezve játéklehetőséget kaphattak a fiatalabb játékosok is. Hódmezővásárhellyel 9-5-re, Bajával 17-0-ra, a veresegyházi Octopus csapatával játszott mérkőzést pedig 11-2-re nyerték. Ez a korosztály párhuzamosan az Észak-Keleti Régió Liga Kupában is versenyez, ahol jelenleg az első helyen áll. A héten több edzőmérkőzés segíti a további bajnoki fordulókra való felkészülést. A tavaszi szünetben – 2016. március 24-25-én Sátoraljaújhelyben – a hazai szervezésű Zempléni Csokoládé Kupán is megmutathatják játéktudásukat, ahova ezúton szeretettel meghívjuk a Tisztelt Érdeklődőket. Ellenfeleink a Vác és a Nyíregyháza csapatai lesznek a gyerek III. és a gyerek V. korosztályban.

Zempléni Vízilabda Klub // © 2017 // Adószám: 18448674-1-05 // Kapcsolat: Zempleni.vizilabda@gmail.com